ساخت سایت ارزان قیمت

حتما شما نیز در زمان جستجو برای ساخت سایت ارزان قیمت خود در وب سایت های مختلف با تعرفه ها و قیمت های متفاوتی رو به رو شده اید. اصولا در زمان طراحی سایت، قیمت گذاری می تواند بسته به سه دلیل اصلی تغییر کرده و متفاوت باشد. این دلایل را می توان قدرت و سرعت سرور، نوع گرافیک یا برنامه نویسی و طراحی سایت اختصاصی در نظر گرفت.

  1. نوع گرافیک یا برنامه نویسی

به طور معمول سایت های ارزان قیمت از پیش طراحی شده می باشند، این امر بدین معنا است که طراحان سایت برنامه نویسی و طراحی های از پیش انجام شده ای را برای مشتریان در نظر گرفته اند و همان سایت را برای مشتریان خود کپی کرده و راه اندازی می نمایند. ساخت این سایت ها به زمان زیادی نیاز ندارد و تنها پس از ایجاد نمونۀ اولیه می توان با ایجاد تغییرات جزئی آن ها به مشتری ارائه داد، اما مشکلی که این روش به همراه دارد این است که وجود سایت های بیشمار و یک شکل علاوه بر اینکه تغییری در روند کسب و کار شخص ایجاد نمی کند بلکه باعث بروز مشکلاتی نظیر از دست دادن مشتری و … نیز می شود.

اما نگران نباشید نیازی به پرداخت مبلغ هنگفت برای ایجاد وب سایت با طراحی دلخواه خود ندارید. سایت سازی برای طراحی سایت شما موارد ویژه ای را در نظر دارد.

  1. قدرت و سرعت سرور

میزان قدرت،سرعت و حجم سرور مورد استفاده بنا به نوع سایتی که قصد طراحی آن را دارید متفاوت هستش برای مثال برخی از سایت ها نظیر سایت های فروشگاهی و خبری به دلیل داشتن حجم بالایی از محصولات و اطلاعات نیاز به فضایی بیش تری نسبت به سایر سایت ها نظیر شرکتی یا شخصی دارند که تنها به معرفی خدمتان و یا رزومه و موارد دیگر می پردازند. برخی از شرکت های طراحی سایت برای کاهش هزینه ها به جای انتخاب هاست مناسب از پهنای باند پایین تر و یا هاست های اشتراکی استفاده می کنند که اینکار بر روی سرعت و ماندگاری سایت بسیار تاثیر گذار است.

ساخت سایت ارزان قیمت توسط سایت سازی

سایت سازی با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربرد پذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های ارزان قیمت ، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران این سایت ها  قرار دهد.

3. طراحی سایت اختصاصی:

همانطور که پیش تر ذکر نمودیم یکی دیگر از عواملی که بر قیمت گذاری و هزینه های سایت دخیل است طراحی سایت اختصاصی می باشد. بدون شک طراحی سایت اختصاصی، سایت شما را به متمایزترین سایت در سطح اینترنت تبدیل می نماید، همانطور که می دانید اکثر سایت های شناخته شده به دلیل داشتن امکانات و ویژگی های مختلف دارای سایت اختصاصی خود می باشند و عمدتاً با آن شناخته می شوند. طراحان و متخصصان ما قادرند سایت درخواستی شما را با بهترین و جدیدترین تکتیک های روز ایجاد کنند و باعث شناخته شدن شما در عرصه مورد نظرتان شوند.

جهت مشاوره و پشتیبانی رایگان با شماره 09100037001 تماس حاصل کنید.

 

بنابراین چنانچه تمایل دارید تا یک تجربه آنلاین فوق العاده در سفارش وب سایت را داشته باشید می توانید از بسته ها و تعرفه های ما دیدن نموده و یا از طریق همین لینک اقدامات اولیه را انجام دهید.
مطمئنا سایت سازی در هر زمان و شرایطی پیش از انجام مراحل طراحی و سفارش تا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما می باشد و این نوید را می دهیم تا بهترین شرایط را برای جذب و جلب بازدید کننده برای شما فراهم آوریم.

مطالب مرتبط:

مطالب مرتبط

No Comments

    پیام بگذارید