ساخت سایت کودکان

ساخت سایت کودکان می تواند در زمینه های متفاوت باشد که در ادامه حتما به آن می پردازیم ولی نکته ای که در طراحی سایت کودکان مشترک است طراحی ظاهری منحصر به فرد آن ها است، از آنجایی که اینگونه سایت ها ممکن است توسط رنج وسیعی از سنین که اکثرا کودکان هستند بازدید شود استفاده از رنگ های گرم و خلاقیات ها از اولویت های اصلی در زمان ساخت سایت کودکان محسوب می شود.

انواع سایت های کودکان:

سایت کودکان می تواند جهت معرفی یک مهدکودک، ارائه آنلاین بازی های کودکانه و یا به عنوان منابع اصلی والدین برای کمک گرفتن در تربیت فرزندانشان طراحی شود.

ویژگی های ساخت سایت کودکان

در ادامه به برخی از موارد و ویژگی های مربوط به ساخت سایت کودکان می پردازیم.

 • ظاهر سایت:

همانطور که پیش تر توضیح دادیم  ظاهر از مهم ترین عوامل در ساخت سایت کودکان به حساب می آید، شرکت سایت سازی با استفاده از تصاویر زیبای کودکانه و رنگ بندی های شاد، ظاهر گرافیکی خاص و جذابی را برای شما طراحی می کند.

 • مقالات آموزشی برای والدین و کودکان :

ایجاد مقالات آموزشی در زمینه های گوناگون نظیر آموزش های دوران بارداری یا نگهداری و تربیت فرزند می تواند افرادی را که به آیندۀ فرزندانشان اهمیت می دهند و برای رفع سوالاتشان به جستجوی آنلاین می پردازند را به سایت شما جذب نماید. اینکار باعث بالا رفتن رتبه شما در گوگل خواهد شد.

 • بخش سرگرمی:

می توانید بخشی را به عنوان سرگرمی ایجاد کنید این بخش می تواند نقطۀ جذاب سایت شما باشد. می توانید از انواع سرگرمی های مختلف اینترنتی در جهت آموزش و سرگرم کردن کودکان و مواردی مانند بازی های اینترنتی  یا فلش ، نقاشی، کاردستی، داستان ،  لطیفه، معما، شعرهای کودکانه و… استفاده کنید.

 • فروشگاه اینترنتی:

اگر علاقمند به فروش محصولات و اسباب بازی های کودکانه هستید می توانیم فروشگاه اینترنتی با قابلیت پرداخت آنلاین را نیز در سایت کودکان شما ایجاد نمایید. مشاوران ما شما را در تمامی مراحل ایجاد سایت یاری می کنند.

اگر قصد ایجاد سایت مهدکودک را دارید علاوه بر ویژگی های بالا می توانید قابلیت هایی مانند تور مجازی 360 درجه را برای گشت زنی و آشنایی والدین با فضا و خدمات منحصر به فرد خود ایجاد نمایید.

 • ملزومات فنی:

ساخت وب سایت تخصصی با طراحی مناسب کودکان ، قادر است به بسیاری از نیازهای کودکان پاسخ دهد. اما برخی از ویژگی‌های فنی در ساخت سایت وجود دارد که باید آن ها را نیز در نظر گرفت.

 • بهینه سازی:

سئو  یا بهینه سازی وب سایت، سایت شما در زمان جستجوی کلمات کلیدی نظیر مهدکودک، بازی آنلاین کودکانه ، راهنماهای مناسب در دوره بارداری و… در صفحۀ اول نتایج گوگل نمایش می دهد و اینکار باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان و در نتیجه راهی برای کسب درآمد جدید از طریق دریافت تبلیغات دیگر کسب و کارها در وب سایت کودک شما می شود.

 • ریسپانسیو بودن:

امروزه اکثر بازدیدکنندگان از گوشی های همراه، تبلت ها و… برای ورود به سایت ها استفاده می کنند در نتیجه داشتن سایتی که برای تمام صفحات نمایشگر به درستی طراحی شود یکی از عوال پیشرفت شما در زمینه طراحی سایت کودکانه و کودک محسوب می گردد.

سایت سازی از طراحی و  پیاده سازی وب سایت های کودکان، لیستی از سرویس و خدماتی را که در چنین وب سایت هایی قادر به پیاده سازی است ارائه نموده:

 • طراحی ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب
 • طراحی بخش مقالات آموزشی برای کودکان و والدین
 • قرار دادن محتواهای آموزشی مالتی مدیا نظیر صوت، ویدئو
 • قرار دادن بخشی برای سرگرمی های کودکانه مناسب برای تام رده های سنی
 • طراحی فروشگاه اینترنتی با قابلیت پرداخت آنلاین
 • طراحی بخشی مختص کتاب های الکترونیکی
 • طراحی تور مجازی360 درجه

ساخت سایت کودکان توسط سایت سازی

سایت سازی با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربرد پذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های کودکان ، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران این سایت ها  قرار دهد.

 • طراحی سایت اختصاصی:

بدون شک طراحی سایت اختصاصی، سایت کودکان شما را به متمایزترین سایت آموزشی در سطح اینترنت تبدیل می نماید، همانطور که می دانید اکثر سایت های کودکان شناخته شده به دلیل داشتن امکانات مختلف ذکر شده در بالا دارای سایت اختصاصی خود می باشند و عمدتاً با آن شناخته می شوند. طراحان و متخصصان ما قادرند سایت درخواستی شما را با بهترین و جدیدترین تکتیک های روز ایجاد کنند و باعث شناخته شدن شما در عرصه مورد نظرتان شوند.

جهت مشاوره و پشتیبانی رایگان با شماره 09100037001 تماس حاصل کنید.

 

بنابراین چنانچه تمایل دارید تا یک تجربه آنلاین فوق العاده در سفارش وب سایت کودکان خود را داشته باشید می توانید از طریق همین لینک اقدامات اولیه را انجام دهید.
مطمئنا سایت سازی در هر زمان و شرایطی پیش از انجام مراحل طراحی و سفارش تا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما می باشد و این نوید را می دهیم تا بهترین شرایط را برای جذب و جلب بازدید کننده برای شما فراهم آوریم.

مطالب مرتبط:

مطالب مرتبط

No Comments

  پیام بگذارید