خانه / افزایش رایگان فالوور اینستاگرام با ۱۲ تکنیک طلایی

افزایش رایگان فالوور اینستاگرام با ۱۲ تکنیک طلایی

5/5 - (6 امتیاز)
ترفندهای افزایش فالوور رایگان در اینستاگرام
5/5 - (6 امتیاز)

افزایش فالوور اینستاگرام دیگر به سادگی ۱ یا ۲ سال قبل نیست. این رسانه اجتماعی با توجه به وجود یک میلیارد کاربر ماهیانه، استفاده از یک الگوریتم فوق‌العاده هوشمند و حضور تعداد زیادی از برندهای خلاق و باهوش به مکانی با رقابت بالا تبدیل شده است که می‌توانید در آن کسب‌وکار خود را رونق ببخشید و فالوورهای زیادی به دست آورید.

خوشبختانه، ما دقیقا می‌دانیم چطور کسب‌وکار شما را متمایز کنیم، برند شما را در دید کاربران قرار دهیم و بگوییم چطور فالوورهای خود را در اینستاگرام افزایش دهید تا بتوانید هوشمندانه‌تر و نه سخت‌تر، کار کنید.

بنابراین، در ادامه مطلب با سایت سازی همراه شوید تا شما را با روش‌های افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام طبق الگوریتم جدید این پلت‌فرم در سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم.

یک کانال IGTV درست کنید

فعالیت در IGTV یا تلویزیون اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ همچنان تاثیر زیادی دارد. «جان یوشائی» مدیر بازاریابی محصول IGTV می‌گوید اینستاگرام توسط این سرویس مقصدی را به وجود آورده است که افراد به سمت آن بروند تا محتوای جدید پیدا کنند.

به عبارت دیگر، کاربران می‌توانند زمانی که قصد توجه به یک محتوای طولانی و تعامل با آن را دارند، به IGTV بروند. بنابراین ما پیش‌بینی می‌کنیم در سال ۲۰۲۰ برندها از آن به عنوان یک پلت‌فرم انتشار محتوای سریالی و ویدئوهای طولانی مدت استفاده خواهند کرد و بینندگان این محتوای ویدئویی زمان مشاهده یک قسمت جدید از ویدئوهایتان به فالوورهای جدید شما تبدیل خواهند شد. یعنی با داشتن ویدئوهای بیش از یک دقیقه احتمال تبدیل شدن به فالوور شما در آی جی تی وی بسیار افزایش خواهد یافت.

افزایش فالوور اینستاگرامی در سال 2020

اگر قصد دارید از این راه‌حل استفاده کنید باید یک برنامه منظم برای تولید قسمت‌های مختلف ویدئویی در مورد یک موضوع مشخص داشته باشید.

به عنوان مثال، می‌توانید در قسمت‌های گوناگون انواع غذاها را آموزش دهید. همچنین می‌توانید از استیکر شمارش معکوس در استوری اینستاگرام برای نشان دادن زمان باقیمانده به انتشار قسمت جدید استفاده کنید.

برای نتیجه‌گیری بهتر از این راهکار، ببینید مخاطب شما دوست دارد چه چیزی یاد بگیرد و چطور می‌توانید به کمک محتوای ویدئویی نیاز او را برطرف کنید.

با اینفلوئنسرهای کوچک همکاری کنید

اگر قصد دارید در اینستاگرام مخاطب بیشتری به دست آورید، همکاری با اینفلوئنسرها بهترین راهکار است.

نرخ تعامل یک استراتژی موثر برای راه‌اندازی کمپین بازاریابی تاثیرگذار به طور میانگین ۳.۲۱ درصد است، در حالی که این مقدار در بین تمام شبکه‌های اجتماعی در حالت عادی ۱.۵ درصد است.

اما قرار نیست با هر فرد تاثیرگذاری همکاری کنید، برندها جدیدا به همکاری ماندگار با اینفلوئنسرهای کوچک (میکرو اینفلوئنسرها) رو آورده‌اند که دلیل آن ساده است: این نوع بازاریابی جواب می‌دهد!

 

مطلب پیشنهادی : چگونه تعامل و ایستایی کاربران در سایت مان را بالا ببریم؟

بهتر است همچنین به تصویر زیر نگاه کنید که نرخ تعامل را با توجه به تعداد فالوور اکانت‌ها نشان می‌دهد.

جدیدترین روش‌های افزایش فالوور (واقعی!) اینستاگرام طبق الگوریتم جدید اینستاگرام

همانطور که می‌توانید ببینید، اینفلوئنسرهای با تعداد فالوورهای حداکثر ۲۵ هزار نفر بیشترین نرخ تعامل (نرخ اینگیجمنت) را بدون توجه به جنسیت، مخاطب هدف یا موضوع محتوای خود دارند.

ولی چطور می‌توانید از این آمار برای افزایش فالوورهای خود استفاده کنید؟

یک برند با همکاری بلند مدت می‌تواند با مخاطبان اینفلوئنسرها یک رابطه محکم به وجود آورد. مخاطبان به دنبال ارتباط منظم به تدریج به برند شما اعتماد خواهند کرد، درست مانند رابطه‌ای که بین آن‌ها و فرد تاثیرگذار شکل گرفته است.

بنابراین، نه تنها پیدا کردن اینفلوئنسر مناسب برای همکاری مهم است، بلکه همچنین اگر دوست دارید از بازاریابی تاثیرگذار خود بهترین نتیجه را بگیرید باید یک رابطه درست با مخاطبان به وجود آورید.

کپشن پست‌های خود را طولانی‌تر بنویسید

اگر دوست دارید فالوور بیشتری در اینستاگرام داشته باشید، باید مخاطبتان را با خودتان آشنا کنید.

اینستاگرام در گذشته یک محیط کاملا بصری بود تا هدف افراد بیشتر انتشار تصاویر با کیفیت و زیباتر نشان دادن برندها باشد.

اما بزرگ‌ترین ترند در سال ۲۰۲۰ اصالت و اعتبار است. بنابراین با کمک نوشتن کپشن‌های طولانی می‌توانید به مخاطب خود اجازه دهید اطلاعات بیشتری در مورد شما، برندتان و اهدافتان به دست آورد.

افزایش فالوور اینستاگرام

در واقع، تحقیقاتی که انجام شده است نشان می‌دهد میانگین طول کپشن از سال ۲۰۱۶ دو برابر شده است و در سال ۲۰۲۰ فیدهای ما با کپشن‌هایی با میانگین طول ۴۰۵ کرکتر یعنی ۶۵ تا ۷۰ کلمه پر خواهد شد.

ابتدا اینفلوئنسرها این ترند را در پیش گرفتند. اما، برندها نیز حالا از آن استفاده می‌کنند، به ویزه زمانی که قصد دارند آگاهی افراد را از برند و ماموریت خود افزایش دهند.

زمانی که بتوانید از طریق پست‌های اینستاگرام خود اطلاعات بیشتری در اختیار جامعه مخاطبان خود قرار دهید، می‌توانید با آن‌ها (فالوورهای جدید و قدیم) ارتباط محکم‌تری به وجود آورید.

استفاده از این راهکار کاربران را با برندتان درگیر می‌کند و نسبت به فعالیت‌های پشت صحنه کسب‌وکار شما اطلاعات به دست می‌آورند و خود این قضیه باعث افزایش فالوور و حفظ مخاطبانی خواهد شد که از قبل دارید. مطالعه همین کپشن ها وتوضیحات؛ ماندگاری کاربران در پیج شمارا بیشتر می کند یعنی آنها وقت می گذارند برای خواندن متن زیر پست و اینستاگرام پیج شما را برای کاربران مفید تلقی می کند.

 

مطلب پیشنهادی : روش های محبوب شدن در شبکه های اجتماعی

در بین اکانت‌هایی قرار بگیرید که اینستاگرام به سایرین پیشنهاد می‌دهد

قرارگیری در بین اکانت‌های پیشنهادی اینستاگرام یکی از ترفندهای عالی افزایش فالوور است که یقینا در سال ۲۰۲۰ باید امتحان کنید!

اینستاگرام زمانی که از پروفایل یک نفر دیدن می‌کنید، فهرستی از اکانت‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند. برای این کار فقط کافی است روی فلش به سمت پایین بخش بیوگرافی اکانت مورد نظر کلیک کنید.

تکنیک های افزایش فالوور اینستاگرام

این فهرست براساس علایق شما، افرادی که فالوو می‌کنید و همچنین براساس فعالیت آن اکانت نشان داده خواهد شد.

به عنوان مثال اگر روی دکمه پیشنهاد به شما در پروفایل دیجی‌کالا کلیک کنید، اکانت‌هایی مانند نماوا، اسنپ‌فود و ایرانسل نشان داده می‌شوند.

الگوریتم اینستاگرام می‌تواند تشخیص دهد دیجی‌کالا با این برندها ارتباط دارد و فکر می‌کند شما نیز دوست دارید آن‌ها را فالوو کنید.

با انجام این کار حتی ممکن است اکانت رقبای خود را نیز در این فهرست ببینید. چون اینستاگرام می‌داند حوزه فعالیت این برندها مشابه است.

بنابراین، قرارگیری در این فهرست راهی عالی برای افزایش فالوور است، ولی متاسفانه هیچ راه عالی برای این کار وجود ندارد و تنها باید دست به آزمون و خطا بزنید.

گرچه، می‌توانید با انجام کارهای زیر شانس خود را افزایش دهید.

کلمات کلیدی داخل نام اینستاگرام خود را بررسی کنید

آیا می‌دانستید کادر Name در بخش بیوگرافی پروفایل شما کاملا از یوزرنیم شما جدا است؟ به عبارت دیگر می‌توانید این بخش را بدون تغییر یوزرنیم خود تغییر دهید.

باید دقت کنید کلماتی که در این کادر قرار می‌گیرد در اینستاگرام قابل جستجو هستند! بنابراین کلمات این کادر می‌توانند دقیقا مشخص کنند کجا و چه زمانی در فهرست «پیشنهاد به شما» قرار می‌گیرید.

با برندها و کسب‌وکارهای دیگر تعامل برقرار کنید

فراموش نکنید اینستاگرام قبل از هرچیزی یک فضای اجتماعی است و بهترین راه برای این که الگوریتم اینستاگرام بداند با یک اکانت دیگر «رابطه» دارید، لایک کردن پست سایر برندها و نظر دادن در موردشان است.

زمانی که برندهای مورد نظرتان را برای برقراری ارتباط شناسایی کردید، تنها کاری که باید انجام دهید تعامل با پست‌هایشان است. به همین سادگی!

با پروفایل اینستاگرام خود مانند صفحه هوم سایتتان رفتار کنید

اگر دوست دارید فالوورهای اینستاگرام خود را در سال ۲۰۲۰ افزایش دهید، باید به ظاهر کلی پروفایل خود دقت کنید.

آموزش افزایش فالوور اینستا

فید شما اولین فرصت تاثیرگذاری عالی و ترغیب افراد به فشار دادن دکمه «فالو» است. زمانی که افراد از پروفایل اینستاگرام شما دیدن می‌کنند، در عرض چند ثانیه تصمیم به فالو کردن یا نکردن کسب‌وکارتان خواهند گرفت.

این تصمیم چطور گرفته خواهد شد؟ با اسکرول سریع در بین فید شما، خواندن بیوگرافی‌تان یا کلیک روی استوری‌های هایلایت‌ شده.

بنابراین دستی به تصویر پروفایل اینستاگرام خود بکشید، بیوگرافی تاثیرگذار بنویسید، استوری‌های مهم خود را هایلایت کنید و پست‌های جذابی منتشر کنید.

تمام این کارها باید به نحوی انجام شود که مطابق با اهداف برندتان باشد.

 

شاید مفید باشد : ۱۲ روش طلایی برای افزایش بازدید سایت بدون ریالی هزینه !

محتوای ویدئویی بیشتری منتشر کنید؛ اگر شد هر روز اینکار را انجام دهید (تداوم؛ رمز است)

بدون شک آینده اینستاگرام با ویدئو است و شرکت ها و برندهای متعددی امروزه محتوای ویدئویی طولانی برای IGTV و فید خود تولید می‌کنند تا نتایج موثری بگیرند.

محتوای ویدئویی توجه افراد را به فیلد شما بیشتر جلب می‌کند، نرخ تعامل بالا می‎رود و در نتیجه فالوورهایتان افزایش می یابند. تداوم در ارسال پست های سریالی و روزانه می تواند فالوورهایتان را به صورت شگفت انگیزی افزایش دهد.

تصاویر سلفی بیشتری به اشتراک بگذارید (جدی می‌گوییم)

جای بحث نیست که اینستاگرام همچنان یک مکان بسیار اجتماعی است و کاربران دوست دارند اکانت‌هایی را فالوو کنند که بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند، خواه اکانت یک برند است یا اینفلوئنسر یا فردی که با او به یک دبیرستان می‌رفتند.

بنابراین، مهم است اکانت اینستاگرام شما تا جای ممکن قابل ارتباط و با شخصیت انسانی باشد و واقعا اگر دوست دارید فالوور اینستاگرام بیشتری داشته باشید، شخصیت برند و کسب‌وکارتان را به نمایش بگذارد.

افزایش فالوور اینستاگرام

اگر برایتان بخواهیم طبق آمار صحبت کنیم، باید بگوییم تصاویری که حاوی چهره افراد باشند در اینستاگرام ۳۸ درصد بیشتر لایک می‌شوند.

در سال ۲۰۲۰، کاربران دوست دارند با افراد مسئول یک برند آشنا شوند، تقریبا به همان مقدار که برایشان آشنایی با محصولات و خدمات یک کسب‌وکار مهم است.

علاوه بر این، هیچکس بهتر از کارمندان شما نمی‌توانند نمایندگان کسب‌وکار شما باشند! چرا واقعا از کارکنان خود نمی‌خواهید با انتشار یک پست در مورد برنامه‌های کسب‌وکارتان، راه‌اندازی یک کمپین خاص یا معرفی یک محصول در سال جاری صحبت کنند؟

اگر بتوانید اعضای تیم خود را درگیر تولید محتوا برای برند خود کنید، شخصیت بیشتری به آن می‌دهید و فالوورهای بیشتری به دست می‌آورید.

محتوای اینستاگرام خود را روی سایر پلت‌فرم‌ها تبلیغ کنید

اگر می‌خواهید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید، باید ببینید چطور می‌توانید خارج از اپلیکیشن اینستاگرام نیز رشد کنید.

بررسی کنید چطور می‌توانید از سایر کانال‌های بازاریابی مانند سایت خود، خبرنامه ایمیل، توئیتر، فیسبوک، یوتیوب و پینترست برای هدایت مخاطب به صفحه اینستاگرام خود استفاده کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام با تکنیک های کاربردی

به اشتراک‌گذاری محتوای اینستاگرام روی سایر پلت‎فرم‌ها و شبکه های اجتماعی یک راه واقعا ساده برای هدایت فالوورهایتان در آن جا به صفحه اینستاگرامتان است و چون از قبل برند شما را می‌شناسند، بدون شک شما را فالوو می‌کنند.

همچنین با کمک این کار می‌توانید خودتان را به مخاطبان جدید در پلت‌فرم‌ها و شبکه های اجتماعی دیگر معرفی کنید.

 

مطلب پیشنهادی : برندینگ چیست و چگونه محصول خود را برند کنیم؟

برای انجام موثر این کار می‌توانید راهکارهای زیر را استفاده کنید:

  • فید اینستاگرام‌تان را با طراحی سایت خود ادغام کنید.
  • مخاطبتان خود را دعوت کنید با حضور در اینستاگرام اطلاعات بیشتری به دست آورند.
  • اینستاگرام را به کمپین‌های بازاریابی ایمیلی خود اضافه کنید.

تکنیک های افزایش فالوور

برای برند خود یک فیلتر سفارشی استوری اینستاگرام درست کنید

واقعیت افزوده (AR) یک اصطلاح دهن‌ پر‌کن است، و تاثیر قابل توجهی در اینستاگرام دارد. همه چیز با فیلترهای قلب یا گوش‌های یک سگ زیبا در بخش استوری اینستاگرام شروع شد، ولی حالا کتابخانه‌ای از هزاران فیلتر وجود دارد که استوری‌هایتان را با آ‌ن‌ها می‌توانید متحول کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

زمان ایجاد یک فیلتر سفارشی برای استوری اینستاگرام برند خود می‌توانید توصیه‌های زیر را در پیش بگیرید.

  • آن را قابل اشتراک‌گذاری کنید.
  • در فیلتر نام برند خود را قرار دهید.
  • فیلتر انتخابی‌تان سرگرم‌کننده باشد.

با برندهای فوق‌العاده همکاری کنید

نتیجه‌گیری از همکاری با سایرین یا راه‌اندازی کمپین بازاریابی مشترک برای کسب‌وکارتان فوق‌العاده زیاد است. همکاری با برندهای مشابه و با ذهنیت و اهداف یکسان پروفایل شما را به مخاطبان جدیدی معرفی خواهد کرد که تا قبل از این هرگز به آن‌ها دسترسی نداشتید.

بنابراین، زمانی که یک کاربر اینستاگرام پروفایل شما را از طریق یک کمپین بازاریابی مشابه پیدا می‌کند، احتمال این که روی دکمه فالو اکانت شما کلیک کند بیشتر می‌شود.

علاوه بر این، کمپین‌های تبلیغاتی مشابه نیازی نیست پیچیده یا پرهزینه باشند! مهم این است که با چه کسی همکاری می‌کنید.

باید مطمئن شوید این همکاری برای هر دو طرف سود دارد و مخاطبان هر دو اکانت از این همکاری بهره می‌برند.

طبق تجربه ما چنین همکاری بین برندها دسترسی طبیعی شما به فالورهای جدید را دو برابر خواهد کرد، بدون این که نیاز به پول خرج کردن باشد و هزینه انجام این کار در مقایسه با تبلیغات دیجیتال ۲۵ برابر کمتر است!

از طرفی جالب است بدانید تعدادی از بهترین همکاری‌ها بین برندها و کسب‌وکارهایی شکل می‌گیرد که حوزه فعالیت کاملا متفاوت دارند!

نوشتن پست‌هایی با همکاری دو طرف یا درست کردن ایبوک، ویدئوهای زنده (لایو) با شرکت نمایندگان دو طرف و ویدئوهای IGTV راه‌های ساده و سریعی برای ایجاد یک کمپین بازاریابی مشترک است تا بتوانید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را در سال ۲۰۲۰ راحت افزایش دهید!

 

مطلب پیشنهادی : دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن در افزایش فروش و برندینگ (digital marketing)

برای ایجاد یک اجتماع اینستاگرامی از یک هشتگ برندشده استفاده کنید

هشتگ‌های برندشده اینستاگرام راهی عالی است تا توسط آن بتوانید سایرین را با کسب‌وکار خود آشنا کنید، محتوایی را پیدا کنید که فالوورهایتان در مورد شما در پروفایل خود منتشر کردند، یک جامعه برای کسب‌وکارتان به وجود آورید و فالوورهای جدید جذب کنید.

در حقیقت، براساس تحقیقاتی که توسط شرکت Simply Measured انجام شده است ۷۰ درصد هشتگ‌هایی که در اینستاگرام بیشتر از همه استفاده شدند، هشتگ‎هایی هستند که توسط کسب‌وکارها به وجود آمده و برند شده‌اند.

منظور ما از هشتگ‌ برندشده، هشتگی است که منحصر به کسب‌وکار شما است. این هشتگ می‌تواند نام شرکت، شعار تبلیغاتی یا نام یکی از محصولات یا کمپین‌های شما باشد.

از طرف دیگر می‌تواند اصلا ربطی به نام برند شما نداشته باشد، ولی کاملا مرتبط با هویت برندتان باشد.

به عنوان مثال تیم سوشیال مدیای برند مشهور Airbnb با استفاده از هشتگ #airbnbphotos می‌توانند تصاویر سایرین را که مربوط به تجربه اقامت در خانه‌های اجاره‌ای این پلت‌فرم است، در فید اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند.

بنابراین فید این برند با تصاویری پر شده است که در واقع کاربران گرفتند.

بالا برد فالوور با این تکنیک های کاربردی !

بنابراین اگر دوست دارید کسب‌وکار خود را توسعه دهید (به ویژه در بین جامعه آماری جوانان) استفاه از محتوایی که کاربران تولید کردند یا تصاویری که به اشتراک گذاشتند، می‌تواند فروش شما را کاملا بالا ببرد و سطح وفاداری به برندتان را بسیار افزایش دهد.

میم‌هایی درست کنید که به دل مخاطبتان بنشیند

برندها قدرت میم‌های را در اینستاگرام متوجه شدند (میم یا Meme ایده‌ها و مفاهیمی هستند، که با به اشتراک گذاری به صورت آنلاین و از شخصی به شخص دیگر گسترش پیدا می‌کنند و می‌توانند تصویر، ویدئو، و حتی کلمات و عبارات باشند).

آن‌ها به ویژه از آن برای هویت‌سازی برای برند، ایجاد علاقه به محصول و به دست آوردن فالوور اینستاگرام بیشتر استفاده می‌کنند.

اهمیت تولید محتوای مداوم در افزایش فالوور اینستاگرام
اهمیت تولید محتوای مداوم در افزایش فالوور اینستاگرام

با آن که اکثرا تشخیص یک میم زمانی که با آن برخورد می‌کنیم ساده است، ولی واقعا به سختی آن را می‌توان تعریف کرد.

علاوه بر تعریف بالا، میم در واقع هر نوع رسانه‌ای است که از یک فرد به فرد دیگر در اینترنت انتقال داده می‌شود.

میم‌ها معمولا به نوعی ارتباط با فرهنگ دارند، اغلب هوشمندانه یا جالب هستند و معمولا با ترکیب متن و تصویر (یک عکس، یک فایل گیف یا حتی یک ویدئو) ساخته می‌شوند.

با ان که تعریف آن‌ها سخت است، ولی بدون شک یک چیز را در موردشان به قطعیت می‌توان گفت: میم‌ها واقعا در اینستاگرام محبوبیت بالایی دارند (این جمله را با تاکید فراوان بخوانید).

برندهای خارجی مانند @hellosunshine توانسته‌اند به لطف استفاده از میم‌های طنز و جالب میلیون‎ها فالوور به دست آورند.

شما نیز می‌توانید با کمی خلاقیت و فکر در مورد استفاده از این راهکار، تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را در سال ۲۰۲۰ بیشتر از گذشته کنید.

 

مطلب پیشنهادی : آموزش تولید محتوا برای سایت (طبق ۱۴ اصل سئویی)

سخن نهایی

افزایش تعداد فالوورها در اینستاگرام اغلب مانند یک چالش به نظر می‌رسد، ولی اگر از تکنیک‌ها و استراتژی‌های صحیحی استفاده کنید یقینا می‌توانید در سال ۲۰۲۰ تعداد آن‌ها را به مراتب افزایش دهید.

هرگز از یاد نبرید ترکیب محتوای خلاقانه، تولید محتوای مستمر، تولید محتوای باکیفیت هدف، قرار دادن مخاطب مناسب و تبلیغ کسب‌وکارتان می‌تواند کمک کند به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

کافی است از نکات بالا از همین امروز استفاده کنید تا ببینید پس از مدتی چقدر فالوورهای بیشتری خواهید داشت!

اینستاگرام جایی برای خنده است؛ پیج های خنده و طنزپرداز جزو محبوب ترین پیج ها در بین مردم هستند. مردم دوست دارند به هر بهانه ای بخندند و مشکلات اقتصادی یا اجتماعی خود را فراموش کنند. اگر بتوانید محتوای خنده دار تولید کنید به آمار عجیب و شگفت انگیزی در اینستاگرام دست پیدا می کنید که کنترل افزایش فالوورهایتان را از دست خواهید داد و خودکار روزانه هزاران نفر به فالوورهایتان اضافه خواهد شد.

تداوم در تولید محتوا نیز یکی دیگر رمزهای موفقیت در اینستاگرام است. یک پست امروز و یک پست هفته دیگر؛ این برای کاربران جذاب نیست بلکه کاربران دوست دارند هر روز از ما محتوای جذاب ببینند و هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوند اینترنت خود را باز کرده و سریع گوشی خود را چک می کنند که اتفاقات جدیدی افتاده؛ بی شک اگر خوب کار کرده باشید سری به پیج و پست اخیر شما نیز می زنند. میلیون ها کاربر اینستاگرامی در ایران و سایر کشورها داریم اگر بتوانید خوب کار کنید اینستاگرام به برندینگ شما کمک شایانی خواهد کرد و همین سکوی پرش شما به سوی درآمد بالاست.

به روزرسانی : این نوشته در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ رأس ساعت ۱۵:۲۲ به روزرسانی شد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفاً به آن ستاره بدهید

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در twitter
تـوئیـتر
طراحی سایت چاپخانه
طراحی سایت

طراحی سایت چاپخانه

طراحی سایت چاپخانه یکی از خدماتی است که سایت سازی به مشتریان خود ارائه می دهد. فرآیند چاپ خود شامل زوایای گوناگونی می باشد. چاپخانه

ادامه مطلب »
تماس بگیرید : 02133720934