خانه / سایت ساز شرکتی

سایت ساز شرکتی

5/5 - (3 امتیاز)
سایت ساز شرکتی
5/5 - (3 امتیاز)

سایت ساز شرکتی موضوعی است که در این مقاله قست داریم تا به آن بپردازیم.بعد از تصمیم برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین قدم بعدی شما می تواند طراحی یک سایت باشد. برای مثال شما تصمیم به راه اندازی یک سایت فروش محصولات چرمی دارید. برای طراحی چنین سایتی در گام اول باید به دنبال یک طراح باشید. در ادامه این مسیر شما با دغدغه های زیادی رو به رو هستید. ممکن است طراح در دِدلاین زمان گفته شده  کار خود را تکمیل نکند و حتی کیفیت کار قابل پسند نباشد. بنابراین چه راهی می تواند جایگزین این روش باشد؟؟؟! نرم افزار های سایت ساز همان راهی هستند که ما در مقابل شما قرار می دهیم. این نرم افزارها هرکدام توسط شرکتی با اهداف گوناگون طراحی می شوند. سایت سازها این امکان را برای شما فراهم می کنند تا بدون داشتن کم ترین دانش برنامه نویسی از این نرم افزار بهره ببرید. این شرکت های برنامه نویسی با دریافت حق عضویت های ماهانه و یا سالانه (با توجه به تعرفه های موجود) تمامی امکانات مورد نیاز شما را مثل، هاست، دامنه، پنل مدیریت و …. را در اختیار شما قرار می دهند.

سایت ساز مناسب کدام گروه از افراد است ؟

سایت ساز شرکتی

نرم افزار های سایت ساز می تواند مناسب افراد زیر باشد:

۱ – تمایل دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن سایت خود را راه اندازی کنند.

در طراحی سایت به کمک وردپرس برای مدت ۲ تا ۳ هفته زمان لازم است این در حالی است که با کمک سایت ساز های مختلف به راحتی و در کم تر از یک ساعت می توانید سایت مورد نظر خودتان را طراحی کنید.

۲ – افرادی که در این زمینه مهارت لازم را ندارند و اما ترجیح می دهند خودشان در دیزاین و طراحی سایت خود نقش داشته باشند.

خیلی از افراد علاقه ای به دنبال کردن راه سخت برنامه نویسی و یا استفاده از سیستم های تولید محتوایی را ندارند. بنابراین این سایت ساز ها می تواند به آنها کمک کند و تیم های زیادی به صورت شبانه روزی بر روی آن در حال تلاش، توسعه، دی باگ؛ به روزرسانی و اضافه کردن ماژول های جدید هستند. و شما می توانید با چند کلیک به راحتی از آن استفاده کنید. گویا شما یک تیم قدرتمند همیشه در صحنه دارید تا نیازهای شمارا برآورده سازد.

۳ – افرادی که به دنبال طراحی سایت با حداقل هزینه هستند.

سایت ساز شرکتی

طراحی سایت به کمک سیستم های مدیریت محتوایی مثل طراحی سایت وردپرس و یا حتی طراحی سایت ها اختصاصی هزینه های زیادی را برای شما خواهد داشت. بنابراین انتخاب این نرم افزار سایت ساز می تواند انتخاب بسیار خوبی برای کاهش هزینه های لازمه باشد. اما باید دقت داشته باشید که این هزینه سالیانه بوده و هرسال مجاب به پرداخت آن می باشید. البته اکثر مشتریان بعد از راه اندازی سایت شان نسبت به رشد آن بی تفاوت می شوند.

۴ – افرادی که سعی دارند تا کوچک ترین تغییرات راهم خودشان اعمال کنند.

خیلی اتفاق افتاده است که بعد از طراحی سایت افراد به فکر تغییرات در قالب می افتند. افراد غیر حرفه ای باید به دنبال فردی حرفه ای در این زمینه باشد. اما این اقدام باعث می شود تا افراد هزینه زیادی را صرف ایجاد این تغییرات کنند به همین دلیل است که این برنامه ها بسیار توصیه می شوند و شما را از پرداخت هزینه های زیاد برای تغییرات کوچک و کم بی نیاز می کند.

سیستم های مدیریت محتوایی و نرم افزار سایت ساز

سایت ساز شرکتی

خیلی از افراد سیستم های مدیریت محتوایی را به اشتباه یک نرم افزار سایت ساز می دانند. اما در واقع به این شکل نمی باشد. سیستم های محتوایی تنها اجازه آپلود تصاویر و مطالب را به شما می دهد. این در حالی است که در ظاهر سایت خود نمی توانید، تغییراتی اعمال کنید. اما در مقابل آن سایت ساز ها امکان هر تغییراتی را برای شما فراهم می کند. داشتن قابلیت فروش آنلاین نیز یکی دیگر از ماژول های مهم سایت سازها می باشد که آنقدر رشد کرده که از عبارت فروشگاه ساز نیز برای آن استفاده می کنند.

معایب سایت سازهای شرکتی

 • داشتن محدودیت در کدنویسی و توسعه فردی
 • هزینه های دوره ای سالیانه
 • وابسته بودن به تیم برنامه نویس و پشتیبان

 

اما اگر یک سازمان هستید که باید اطلاعات خود را در یک سرور درونی سیو کنید و یا یک تیم برنامه نویسی هستید که باید اطلاعات خود را به طور مکرر بروز کنید، این روش نمی تواند بسیار کاربردی به نظر برسد.

برخی امکانات سایت ساز های رایگان

سایت ساز شرکتی

 • طرح و رنگ بندی قالب سایت
 • قابلیت  تغییر آرم ( لوگو ) شرکت
 • قابلیت تعیین جایگاه مطالب در صفحات سایت : چپ، راست، وسط، بالا و …
 • قابلیت ایجاد صفحات و مدیریت آنها بتعداد نامحدود
 • قابلیت قراردادن تصویر، فیلم، فایل فلش، فایل کاتالوگ و …
 • قابلیت دریافت نظرات ود امکان ارتباط با مشتریان
 • امکان نظر سنجی
 • امکان نمایش آمار بازدید از وب سایت
 • نرخ ارز با بروز رسانی خودکار
 • قابلیت نمایش زمان کشورهای مختلف
 • امکان نمایش وضعیت آب و هوا آنلاین
 • نمایش اوقات شرعی
 • و….

سایت ساز شرکتی

طراحی سایت شرکتی با سایت ساز شرکتی :

بعد از اینکه در سایت سازها عضو شدید فرصت دارید برای مدت چند روزه آن را تست کنید. همچنین می توانید قالب های متعددی شرکتی را مشاهده کرده و یکی را به اختیار انتخاب نمایید. شما می توانید بسته به نیاز خود قالب ها را تغییر دهید و قالب جدید را امتحان کنید. برای اینکار نیاز به پرداخت مبلغ نیست.

 

ساخت سایت

روند طراحی سایت توسط این برنامه ها به این شکل است که آنها چندین قالب در مقابل شما قرار می دهند و شما با مشاهده هر یک می توانید نسبت به انتخاب هر یک از آنها اقدام کنید. قالب های سایت همان ظواهری هستند که شما در سایت مشاهده می کنید. این سایت ساز ها امکانات زیادی از جمله تغییر قالب و انتشار تصاویر و متون و … را در اختیار شما قرار می دهد. هر یک از آیتم های این سایت را می توانید به راحتی تغییر دهید. این سایت ساز ها به شما این امکان را می دهد تا تمامی صفحات مورد نظر خود را طراحی کنید و دسته بندی های مورد نظر خودتان را در داخل سایت ایجاد کنید. وبلاگ نویسی، ساخت فرم و … از دیگر ادیگر امکانات این سایت ساز می باشد.

مدیریت سایت

سایت ساز شرکتی

برای مدیریت سایتتان از طریق این برنامه پنلی در اختیار شما قرار می گیرد. از طریق این پنل می توانید تمام تغییرات لازم را در داخل سایت خود انجام دهید. دسترسی به تظیمات آپدیت وبلاگ و محتوای سایت و امکان آمارگیری و …. تماما از این طریق خواهد بود.

 • قابلیت حذف و یا ویرایش هر یک از صفحات سایت
 • قابلیت مدیریت تمامی ایمیل ها و کامنت ها و تاییده حضور کامنت ها در داخل سایت
 • امکان خروجی گرفتن از بازدیدکنندگان به عبارتی آمار گیری از سایت و فعالیت آن
 • قالبیت انشار مطالب مختلف، مثل فایل های تصویری، صوتی و … در داخل سایت
 • امکان دسترسی به بخش های مختلف سایت (تنظیمات حساب، امور مالی و سئو و ….)
 • امکان ایجاد هر گونه تغییرات حتی بعد از طراحی سایت
 • پشتیبانی آنلاین و امکان استفاده از آن
 • در طراحی سایت به کمک این سایت ساز ها فایل های آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد که به راحتی می توانید نسبت به طراحی سایت اقدام کنید.سایت ساز شرکتی

اما آیا برایتان سوال باشد، استفاده از این سایت ساز شرکتی یک سایت محدود و ساده را در اختیار شما قرار می دهد و یا خیر؟

خیلی از افراد تصور دارند که برای این که طراحی این سایت ها به کمک سایت ساز ها بسیار راحت است بنابراین سایت طراحی شده توسط این برنامه ها نیز محدود می باشد و امکانات کمی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد اما اصلا به این شکل نمی باشد و این سایت ها بر اساس آخرین متد روز طراحی می شوند و امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. حتی این سایت ساز ها به طور زمان به طور مرتب آپدیت می شوند.

سایت ساز شرکتی

اما آیا این سایت ساز شرکتی تنها به افراد مبتدی توصیه می شوند؟؟؟!

مسلما خیر در استفاده از این سایت ساز ها درست است که افراد مبتدی بسیار راحت هستند و به سختی بر نمی خورند. اما افراد حرفه که به توسعه سایت خود علاقه دارند و به طراحی سایت و برنامه نویسی آن مسلط هستند، به راحتی می توانند از این سایت ها استفاده کنند و در قالب خود تغییراتی ایجاد کنند و حتی می توانند، قالب جدید بسازند و آن را جایگزین قالب اصلی کنند.

 

مطالب مرتبط

۷ فروشگاه برتر ایران 

سایت ساز های برتر ایران همراه با معایب و مزایا 

کسب درآمد از طریق سایت 

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفاً به آن ستاره بدهید

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در twitter
تـوئیـتر
طراحی سایت خودرو
طراحی سایت

طراحی سایت خودرو

امروزه با فراگیر شدن اینترنت و طراحی سایت هر صنعتی خواستار پیشرفت در روند کاری اش است و مطمئنا صنعت خودرو سازی نیز از این

ادامه مطلب »
طراحی سایت املاک
طراحی سایت

طراحی سایت املاک

امروزه فعالیت و اهمیت حضور در دنیای اینترنت با افزایش روز افزون همراه است، همۀ ما برای جستجوی موارد مورد نیاز به اینترنت رجوع می

ادامه مطلب »
طراحی سایت کفش
طراحی سایت

طراحی سایت کفش

طراحی سایت کفش یکی از مسائلی است که امروزه مورد توجه قرار فروشندگان کفش و تولیدکنندگان کفش قرار گرفته است. اگر مغازه دار هستید یا

ادامه مطلب »
طراحی سایت در تهران
وبلاگ

طراحی سایت تهران

طراحی سایت در تهران یکی از خدماتی است که امروزه با توجه به افزایش جمعیت این شهر؛ از استقبال بالایی برخوردار است. طراحی چنین سایتی

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید : 02133720934