خانه / طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

امتیاز دهید
طراحی سایت هنری
امتیاز دهید

یکی از ریسک هایی که هنرمندان باید در اوایل دورۀ هنری خود تجربه کنند، اجارۀ گالری ها و نمایشگاه ها برای معرفی نمودن طرح ها و نمونه  کارهای هنریشان است. ممکن است برخی از این هنرمندان هرگز مشتریان واقعی خود را که هنر نهفته در کارشان را می بینند پیدا نکند و اجاره گالری به جای عامل پیشرفت برای آن ها به شکستی بزرگ تبدیل شود.

خوشبختانه طراحی سایت هنری مشکلاتی نظیر عدم موفقیت هنرمند را رفع نموده این امر به گونه ای است که امروزه اینترنت  به عنوان یکی از موثر ترین روش ها برای به نمایش گذاشتن آثار هنری و نمونه کارها محسوب می شود. هنرمندان می توانند به همراه محصولات هنری خود توضیحاتی نیز در رابطه با هر اثر را در سایت هنری خود قرار دهند تا باعث آشنایی و درک بهتر بازدیدکنندگان نسبت به آثار آن ها شود.

طراحی سایت هنری برای چهار گروه مشخص انجام می شود:

طراحی گالری آنلاین:

طراحی سایت گالری آنلاین به این معنا است که شما قصد معرفی آثار و فروش محصولات هنری نظیر تابلوهای نقاشی، سیاه قلم، هنرهای تجسمی و سایر آثار هنری را دارید.

طراحی سایت گروه های موسیقی:

هدف اینگونه وب سایت ها فروش  و معرفی آثار موسیقی وهنرمندان فعال در این عرصه  می باشد.

طراحی سایت هنرکده ها:

طراحی سایت هنر کده  نیز مانند طراحی گالری آنلاین برای معرفی می باشد، با این تفاوت که به معرفی هنرکده و هنرمندان فعال در رشته های مختلف هنری و معرفی و فروش آثار هنری آن ها می پردازد.

طراحی سایت تئاتر و موسسات سینمایی :

هدف از طراحی سایت تئاتر و موسسات سینمایی می تواند برای معرفی فیلم ها و برنامه های آتی تئاتر و پیش فروش بلیط های مربوط به آن ها باشد. برای مثال سایت تیوال و سینما تیکت را در نظر بگیرید.

 

مطلب پیشنهادی : دیجیتال مارکتینگ چیست و چگونه درآمد ما را افزایش میدهد؟

 

 ویژگی های طراحی سایت هنری

همانطور که پیش تر گفته شد طراحی سایت هنری به دسته های مختلفی تقسیم می شود که در ادامه به ویژگی های بارز و موجود در هر یک رسیدگی خواهیم کرد.

 • معرفی:

بخش معرفی از مهم ترین بخش های سایت هنری ما شناخته می شود که بسته به این که کدام دسته بندی را انتخاب نموده ایم می تواند متفاوت باشد، برای مثال برای طراحی سایت گروه های موسیقی می تواند شامل معرفی گروه و اعضاء آن باشد که بیش تر به زمینه تخصصی فعالیت آن ها می پردازد یا برای مثال این امر در طراحی سایت گالری به معرفی هنرمند یا هنرمندان پرداخته و در طراحی سایت هنرکده نیز به معرفی اهداف تاسیس هنرکده و دیگر موارد می پردازد، این کار باعث می شود تا بازدیدکنندگان نسبت به فعالیت شما دید بازتری داشته و شما و هنرتان را بیش تر بشناسند.

 • ظاهر سایت هنری:

همانطور که از اسم سایت ” هنری” پیدا است. تیم طراحی سایت سازی بهترین و زیبا ترین ظاهر گرافیکی را برای سایت هنری شما طراحی می کنند تا با علاقه و سلیقۀ شما هنرمند گرامی همخوانی داشته و باعث جلب توجه بازدیدکنندگان به سایت شود.

 • دسته بندی :

دسته بندی آثار هنری یکی از مهم ترین عوامل در طراحی سایت هنری به حساب می آید. آثار می تواند بسته به زمینه های مختلف هنری به دسته های متعددی تقسیم شود. می توانید با استفاده از دسته بندی مناسب به کاربران و بازدید کنندگان در انتخاب و آشنایی با آثار هنری دلخواهشان کمک کنید. هر چه رضایت بازدیدکنندگان از سایت شما بیش تر باشد، سایت هنری شما را به آشنایانشان معرفی کرده و باعث بیش تر شناخته شدن شما و هنرتان می شود.

 • کاتالوگ آنلاین:

از دیگر مزایای طراحی سایت هنری ایجاد کاتالوگ است، دیگر نیازی به صرف هزینه های هنگفت ندارید و تنها با قرار دادن کاتالوگ آثار خود به صورت pdf ، مردم می توانند با آثار شما آشنا شده و کاتالوگ ها را از سایت شما دانلود نمایند.

 • فروشگاه:

می توانید بخشی را با عنوان فروشگاه ایجاد کنید تا بتوانید علاوه بر معرفی محصولات و آثار هنری خود آن ها به راحتی در دسترس طرفدارانتان قرار دهید، همچنین می توانیم دو روش پرداخت آنلاین و آفلاین را نیز ایجاد نماییم تا فرآیند خرید برای مشتریانتان دلچسب و آسان تر شود.

 • بخش اخبار و مقالات هنری:

بخش اخبار و مقالات هنری می تواند برای جلب دوست داران هنر طراحی شود و برای درج مقالات آموزشی نظیر انواع ترکیبات رنگ ها، نکات ریز هنری و غیره استفاده شود. همچنین می توانید در این بخش قسمتی را جهت مطلع نمودن بازدیدکنندگان از نمایشگاه ها و گالری هایتان ایجاد کنید، مطمئنا این بخش باعث بالا رفتن تعداد بازدید ،دریافت رتبه مناسب گوگل و سئو سایت شما می شود.

 • گالری:

دیگر نیازی به پرداخت هزینه  های هنگفت برای نمایش آثار هنری خود ندارید. می توانید گالری و استودیوی دائمی و ۲۴ ساعته خود را داشته باشید و از طریق ایجاد یک طور مجازی ۳۶۰ درجه به بازدیدکنندگان احساس حضور پیدا کردن در یک گالری واقعی را انتقال دهید.

سایت سازی از طراحی و  پیاده سازی وب سایت های هنری، لیستی از سرویس و خدماتی را که در چنین وب سایت هایی قادر به پیاده سازی است ارائه نموده:

 • دسته بندی آثار
 • طراحی بخشی برای معرفی هنرمند یا هنرمندان
 • طراحی کاتالوگ آنلاین
 • امکان ارسال شناسنامه آثار (مشخصات کامل)
 • امکان درج قیمت در صورت درخواست
 • طراحی بخش نظر سنجی آثار برای بازدیدکنندگان
 • امکان درج اطلاعات تماس با هنرمندان
 • طراحی بخش مقالات واخبار هنری
 • و…

طراحی سایت هنری توسط سایت سازی

سایت سازی با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربرد پذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های هنری ، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران این سایت ها  قرار دهد.

 • طراحی سایت اختصاصی:

بدون شک طراحی سایت اختصاصی، سایت هنری شما را به متمایزترین سایت   آثار هنری در سطح اینترنت تبدیل می نماید، همانطور که می دانید اکثر سایت های هنری شناخته شده به دلیل داشتن امکانات مختلف ذکر شده در بالا دارای سایت اختصاصی خود می باشند و عمدتاً با آن شناخته می شوند. طراحان و متخصصان ما قادرند سایت درخواستی شما را با بهترین و جدیدترین تکتیک های روز ایجاد کنند و باعث شناخته شدن شما در عرصه مورد نظرتان شوند.

جهت مشاوره و پشتیبانی رایگان با شماره ۰۲۱۷۷۵۵۳۸۷۶ تماس حاصل کنید.

بنابراین چنانچه تمایل دارید تا یک تجربه آنلاین فوق العاده در سفارش وب سایت هنری را داشته باشید می توانید از بسته ها و تعرفه های ما دیدن نموده و از طریق تماس با ما و یا چت آنلاین به صورت لایو با ما در ارتباط باشید و موضوع خود را مطرح نمایید. مشاهده نمونه کارها


مطمئنا سایت سازی در هر زمان و شرایطی پیش از انجام مراحل طراحی و سفارش تا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما می باشد و این نوید را می دهیم تا بهترین شرایط را برای جذب و جلب بازدید کننده برای شما فراهم آوریم.

مطالب مرتبط:

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفاً به آن ستاره بدهید

امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در twitter
تـوئیـتر
طراحی سایت کاریابی
طراحی سایت

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی آنلاین در چند سال اخیر توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و توانسته است تا از محبوبیت بالایی برخوردار

ادامه مطلب »
طراحی سایت مذهبی
طراحی سایت

طراحی سایت مذهبی

قطعا یکی از منابعی که مردم برای پاسخ سوال های خود انتخاب می کنند، سایت گوگل می باشد. بنابراین در این زمینه باید سایت هایی

ادامه مطلب »
طراحی سایت استخدام
طراحی سایت

طراحی سایت استخدام

طراحی سایت استخدام یکی دیگر از اقدامات کار آفرینانه مردم در نسل جدید می باشد. با پیشرفت تکنولوژی خیلی از افراد سعی دارند تا به

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید : 02133720934