خانه / طراحی سایت پزشکی و مطب دکتر

طراحی سایت پزشکی و مطب دکتر

5/5 - (6 امتیاز)
طراحی سایت پزشکی و مطب
5/5 - (6 امتیاز)

طراحی سایت پزشکی با توجه به حجم عظیم اطلاعات دارویی و درمانی و گسترش دانش پزشکی، امری حیاتی محسوب می شود. هر روزه رشد و پیشرفت شاخه های مختلف علم پزشکی در حال تکامل است و نبود این اطلاعات و دسترسی نداشتن به اطلاعات درست در این زمینه کاری می تواند برای خیلی از افراد مشکل ساز باشد. روزانه افراد زیادی در گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان هستند که در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده می کنند و در صورت رضایت آن وب سایت را به دیگران معرفی می نمایند.
در ایران تعداد کمی از پزشکان دارای وب سایت شخصی یا کاری خود هستند که تنها درصد کمی موفق می شوند تا مهارت ها و رشته پزشکی خود را معرفی می کنند تا بازدید کنندگان آنها اطلاعات دقیقی نسبت به تخصص و دانسته های علمیشان کسب کنند و در نتیجه از این طریق درآمد خود را بیشتر سازند.

مشاوره تصویری آنلاین

 

ویژگی های سایت پزشکی و پزشکان

در زیر برخی از مهمترین ویژگی های موجود در سایت پزشکی قرار دارد:

 • معرفی:

مهمترین ویژگی سایت پزشکی و پزشکان، نمایش خدمات و تخصص های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک است. معرفی مطب و صفحه درباره ما از صفحات و بخش های استراتژیک کسب و کار شما می باشد. اگر سایت شما برای کلینیک، بیمارستان و مطب طراحی شده ارائۀ خدمات و تخصص های پزشکی درمانی آن محل ها، نمایش اطلاعات پزشکان و کارکنان آن محل و وجود نمایش تصاویری به صورت تور مجازی و ۳ بعدی ، از مواردی است که باید در طراحی سایت کلینیک های درمانی و مطب ها و بیمارستان ها لحاظ شود. این بخش ها شما را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی می نمایند و آن ها را برای معرفی  وب سایت و مطب شما به دیگران تشویق می کنند.

 • مشاوره رایگان:

امکاناتی مانند مشاوره رایگان اغلب در غالب پرسش و پاسخ های متداول هستند این بخش را می توان به عنوان یکی از بخش های بسیار جذاب سایت پزشکی در نظر گرفت زیرا بسیاری از مراجعه کنندگان پیش از حضور در مطب دارای سوالات مشخصی هستند، با ایجاد چنین بخشی می توانید به سوالات آن ها پیش از ورودشان به مطب پاسخ دهید. حتی با استخدام نیروی کاری می توانید به صورت چت و یا با تماس با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار نموده و آنها را برای حضور در مطب ترغیب نمایید.

 • سیستم رزرواسیون آنلاین:

امکانات پیشرفته سایت پزشکی

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم می توان به هنگام طراحی سایت پزشکی و پزشکان از بخشی برای تعیین وقت ویزیت مریضان استفاده کنیم، این کار دردسر کم تری نسبت به انجام حضوری آن دارد و باعث راحتی مریضان نیز می شود آن ها می توانند به راحتی از منزل یا محل کارشان ساعت های خالی را ملاحظه نموده و در جهت گرفتن وقت ویزیت اقدامات لازم را انجام دهند.

 • حساب کاربری:

با ایجاد حساب کاربری برای هر کاربر می توانید برای مریضان خود پرونده های الکترونیکی قرار دهید. این کار به صورت آنلاین و تنها با دانستن نام کاربری و کلمه عبور به آن ها امکان دسترسی به پرونده پزشکیشان را می دهد و می توانند آن را مطالعه کنند و یا به پزشک دیگری نیز نشانش دهند. بنابراین امروزه کاربران به دنبال چنین سرویس هایی هستند، مطمئن باشید که شرکت سایت سازی در این زمینه برای شما پیشنهادهای فوق العاده ای را در نظر دارد.

 • اخبار و مقالات:

وجود بازدیدکنندگان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از بخش هایی که می تواند برای وب سایت شما بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بیاورد، بخش اخبار و مقالات است. سایت پزشکی و پزشکان مانند مطب مجازی است که پزشک می تواند توسط آن با بیماران در ارتباط باشد و اطلاعاتی را در قالب مقاله ، تصویر، ویدئو و مطلب برای اطلاع عموم قرار دهد و ارتباط موثرتر و نزدیک تری با بیماران داشته باشد .مقالات زیادی در زمینه پزشکی و زیر شاخه های آن وجود دارد. وجود  این مقالات و اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث بالاتر رفتن رتبه گوگل شما نسبت به سایرین و رقبایتان می شود .

 • بهینه سازی سایت پزشکی:

نهایت موفقیت سایت پزشکی و پزشکان، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل است.به عنوان مثال کاربران با تایپ کلماتی همچون بهترین پزشک, , متخصص جراحی, پزشک عمومی و … می تواند به سایت شما به عنوان اولین وب سایت یا سایت های موجود در اولین صفحه از جستجوی گوگل دسترسی پیدا کنند. این بازدید کنندگان در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد.

طراحی سایت پزشکی - سایت سازی

طراحی سایت پزشکی و پزشکان توسط سایت سازی

سایت سازی با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربردپذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های پزشکی و پزشکان ، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران این سایت ها  قرار دهد.

 • طراحی سایت اختصاصی:

بدون شک طراحی سایت اختصاصی، سایت پزشکی شما را به  موفق ترین کلنیک ، پزشک و مطب در سطح اینترنت تبدیل می نماید، همانطور که می دانید اکثر سایت های پزشکی و پزشکان  به دلیل داشتن امکانات مختلف ذکر شده در بالا دارای سایت اختصاصی خود می باشند و عمدتاً با آن شناخته می شوند. طراحان و متخصصان ما قادرند سایت درخواستی شما را با بهترین و جدیدترین تکتیک های روز ایجاد کنند و باعث شناخته شدن شما در عرصه مورد نظرتان شوند.

header - min

جهت مشاوره و پشتیبانی رایگان با شماره ۰۲۱۳۳۷۲۰۹۳۴ تماس حاصل کنید.

سایت سازی از طراحی و  پیاده سازی وب سایت های پزشکی و پزشکان لیستی از سرویس و خدماتی که در چنین وب سایت هایی قادر به پیاده سازی است را ارائه نموده:

 • معرفی پزشک
 • اخبار و مقالات
 • معالجه از راه دور
 • امکان داشتن بانک کتاب ها و مجلات پزشکی
 • سئوالات رایج پزشکی
 • امکان رزرواسیون و مشخص نمودن زمان ویزیت پزشک یا تعیین وقت در سایت
 • طراحی بخش معرفی خدمات و تخصص های کلینیک و یا پزشک
 • طراحی تور مجازی و نمایش ۳ بعدی مطب و یا کلینیک و یا نمایش ۳۶۰ درجه از مطب و تجهیزات
 • نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل
 • بخش نظرات کاربران در رابطه با خبر، مقاله و…
 • بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی
 • ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت
 • بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏ های مدیر سایت
 • بخش گالری تصاویر و فیلم
 • تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر

بنابراین چنانچه تمایل دارید تا یک تجربه آنلاین فوق العاده در سفارش وب سایت پزشکی و پزشکان خود را داشته باشید می توانید از طریق همین لینک اقدامات اولیه را انجام دهید.
مطمئنا سایت سازی در هر زمان و شرایطی پیش از انجام مراحل طراحی و سفارش تا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما می باشد و این نوید را می دهیم تا بهترین شرایط را برای جذب و جلب بازدید کننده برای شما فراهم آوریم.

اگر امکاناتی که مدنظر دارید اختصاصی باشد اینکار به طور میانگین تا ۲۰ روز به طول می انجامد. اگر تیم طراحی سایت پزشکی؛ قوی باشد و با ماژول ها و فیچرهای مختلف دست و پنجه نرم کرده باشد این پروژه فی مابین ۱۰ الی ۲۰ روزه کاری به طول می انجامد.

حتماً با شرکتی وارد قرارداد شوید که چند نمونه کار سایت پزشکی انجام داده باشد؛ هم اکنون سایت سازی با داشتن چند نمونه کار پزشکی کاملاً با نیازها و امکانات سایت پزشکی اگاه بوده و پیش تر با پیاده سازی فیچرهای مختلف دست و پنجه نرم کرده است. قابلیت افزودن مشاوره آنلاین تصویری؛ رزرو نوبت آنلاین و معرفی خدمات چیزهایی هستند که دکترها امروزه بیشتر به آن نیاز دارند.

مشاوره : ۰۲۱۳۳۷۲۰۹۳۴

روال در تیم های طراحی سایت به این شکل است که بسته به مقدار زمانی که تیم طراح یا برنامه نویس ها بر روی پروژه وقت می گذارند قیمت و نرخ آن پروژه تعیین می شود و این کاملاً بستگی به امکاناتی دارد که در سایت شما پیاده سازی خواهد شد. با یک تماس ساده می توانید نیاز و امکانات سایت پزشکی موردنظر خود را مطرح کرده و از طرف تیم سایت سازی قیمت و زمان انجام کار را دریافت نمایید. تلفن تماس : ۰۲۱۳۳۷۲۰۹۳۴

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفاً به آن ستاره بدهید

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در twitter
تـوئیـتر
طراحی سایت سوپرمارکت
طراحی سایت

طراحی سایت سوپر مارکت

طراحی سایت سوپر مارکت می تواند انتخابی بسیار هوشمندانه برای فعالان در زمینه فروش مواد غذایی باشد. استراتژی فروش آنلاین در کنار فروش فیزیکی محصولات

ادامه مطلب »
سایت ساز شرکتی
طراحی سایت

سایت ساز شرکتی

سایت ساز شرکتی موضوعی است که در این مقاله قست داریم تا به آن بپردازیم.بعد از تصمیم برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین

ادامه مطلب »
طراحی سایت

طراحی سایت نوبت دهی

طراحی سایت نوبت دهی یکی از حوزه‌های طراحی سایت است که به تازگی به مانند تمامی حوزه‌های دیگر بسیار مورد توجه قرار گرفته است طراحی

ادامه مطلب »
ساخت سایت خبری
طراحی سایت

طراحی سایت خبری

عصر حاضر دنیای خبر و اطلاعات بوده و آگاهی از اخبار و رویدادها برای آحاد جامعه از اولویت های مهم بشمار می آید در نتیجه

ادامه مطلب »

یک پاسخ

 1. چقدر خوبه که الان تو اینترنت همه جیز رو میشه پیدا کرد. قبلا باید کلی میگشتیم تا کسی رو پیدا کنیم که بهمون چیزی یاد بده یا مثلا واسه لوله بازکنی برچسب ها رو زیر و رو میکردیم که آیا یه آدم مطمئن واس چاه بازکنی پیدا میشه یا نه ولی الان دیگه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد تو اینترنت هست. از اطلاعات عمومی ساده گرفته تا انواع آموزش های فنی و… رو میشه از تو اینترنت پیدا کرد. مرسی از مطلبتون که بدردمون خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید : 02133720934