مجلات بر خلاف روزنامه ها دارای مشتریان خاص خود می باشند که عموما در دسته‌های تخصصی مختلف ارائه می‌شوند به عنوان مثال، مجلات ورزشی، مجلات هنری و …  ساخت سایت مجله اینترنتی نیز ماهیتا مانند مجله است و همانند مجله های کاغذی، مقالات متفاوتی را به همراه تصاویر و  موضوعات مختلف شامل می شود. تنها تفاوت شایان مجله اینترنتی با مجله های معمولی درظرفیت‌های گرافیکی و کامپیوتری موجود در مجله اینترنتی می باشد. 

ویژگی های ساخت سایت مجله اینترنتی

مهم‌ترین انگیزۀ متقاضیان برای ساخت سایت مجله اینترنتی ، اطلاع رسانی به صورت انلاین می‌باشد. در زیر با برخی از ویژگی های مهم در ساخت سایت مجله اینترنتی آشنا خواهیم شد:

 • ظاهر سایت:

همانطور که می دانید ظاهر سایت در جلب نظر بازدیدکنندگان بسیار مهم است، آن ها قصد دارند ساعت ها در سایت شما حضور پیدا کنند و به خواندن مجله مورد نظر خود بپردازند. اما نکته ای که در طراحی سایت مجله اینترنتی وجود دارد این است که به هنگام اعمال طراحی های گرافیکی به سایت نباید در آن زیاده روی شود زیرا ممکن است در سرعت سایت تاثیرگذار باشد.

 • دسته بندی :

می توانید  بسته به نوع مجله اینترنتی و موضوعات آن ها دسته بندی های مختلفی را ایجاد کنید. اینکار علاوه بر راحتی بازدیدکنندگان برای پیدا کردن موضوع مورد نظرشان مانند مجله هنری باعث نظم بخشیدن به سیستم جستجو و فعالیت های سایت مجله اینترنتی شما در موضوعات مختلف را نیز نشان می دهد.

 • قابلیت های خاص:

سایت سازی قابلیت های خاصی را برای سایت مجله اینترنتی شما در نظر گرفته است که از جملۀ آن می توانیم به ایجاد طراحی های مدرن 3 بعدی اشاره کنیم، کاربران با کلیک بر روی صفحات مطلب قادرند آن را ورق بزنند و احساس خواندن یک مجلۀ واقعی را داشته باشند. همچنین می توانید مجله اینترنتی خود را در قالب فایل pdf نیز ارائه کنید تا بازدیدکنندگان با پرداخت مبلغی به دانلود مجلات مورد علاقۀ خود بپردازند. از دیگر امکاناتی که می توانید به سایت مجله اینترنتی خود اضافه کنید صفحه ای برای قرار دادن خبرها است. می توانید با طراحی این صفحه از ویژگی های ساخت سایت خبری نیز برخوردار شوید.

 • آرشیو های مطالب و  سیستم جستجو :

بسته به دلخواه خود می توانید آرشیو ها را به صورت هفتگی، ماهانه و سالیانه ایجاد کنید. در دنیای پر مشغله امروز شاید بازدیدکنندگان و علاقه مندان به مجله اینترنتی شما قادر نباشند تا در زمان مقرر برای مشاهده مجلات شما به سایت بیایند با قرار دادن آرشیو و سیستم جستجو آن ها قادرند مجله های مختلف سایت شما را با توجه به تاریخ مورد نظرشان دنبال کنند.

 • سرعت و حجم مناسب:

سرعت سایت باید به گونه ای باشد تا افراد به راحتی قادر به مشاهدۀ مجلات اینترنتی و دانلود آن ها باشند. همچنین باید فضای ذخیره ‌سازی مناسبی را بسته به میزان قرار دادن محتواهای مجلات و  سایر مواردی که ممکن است به سایت مجله اینترنتی خود بیافزایید در نظر بگیرید.

 • بهینه سازی:

اطلاع رسانی از مهم ترین عوامل در ایجاد طراحی سایت مجله اینترنتی است. در نتیجه با راه اندازی و ساخت سایت روزنامه و مجلات اینترنتی  خواستار مخاطبین و خوانندگان به صورت روزانه و یا گاه گاهی هستید. با استفاده از سئو یا بهینه سازی سایت می توانید با قرار گرفتن در صفحۀ اول گوگل از حجوم بازدیدکنندگان به سایت خود لذت ببرید و همچنین از راه تبلیغات بنری و یا متنی نیز درآمد زایی کنید.

سایت سازی از طراحی و  پیاده سازی وب سایت های مجله اینترنتی، لیستی از سرویس و خدماتی را که در چنین وب سایت هایی قادر به پیاده سازی است ارائه نموده:

 • طراحی صفحه سه‌بعدی
 • طراحی بخش  تعاملی برای ویدیو و محیط‌های گرافیکی
 • دسته‌بندی‌های مختلف مطالب
 • طراحی آرشیوهای مختلف مانند ماهانه، هفتگی و یا سالانه
 • نسخه الکترونیکی PDF با پرداخت آنلاین
 • طراحی بخش نظرسنجی برای محتواها و مقالات مختلف
 • طراحی بخشی برای سازمان دهی خوانندگان و طرفداران
 • طراحی سیستم جستجو در مقالات
 • امکاناتی نظیر اشتراک اینترنتی و پستی نسخه‌های کاغذی

ساخت سایت مجله اینترنتی توسط سایت سازی

سایت سازی با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربرد پذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های مجله اینترنتی ، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران این سایت ها  قرار دهد.

 • استفاده از سامانه طراحی سایت تحت وب:

شما با استفاده از سامانه طراحی سایت تحت وب می توانید با کمترین هزینه سایت مجله اینترنتی خود را بسازید اینکار نیازی به دانستن کوچکترین اطلاعات کدنویسی ندارد و پنلی را در اختیار شما قرار می دهد که از طریق آن و با استفاده از 27 قالب آماده زیبا، حرفه ای و رسپانسیو  شما را قادر می سازد تا سایتی با سلیقه خود را در کمترین زمان ممکن ایجاد کنید.

سامانه طراحی سایت تحت وب

 • طراحی سایت اختصاصی:

بدون شک طراحی سایت اختصاصی، سایت مجله اینترنتی شما را به متمایزترین سایت  در رابطه با مجلات در سطح اینترنت تبدیل می نماید، همانطور که می دانید اکثر سایت های ساختمان شناخته شده به دلیل داشتن امکانات مختلف ذکر شده در بالا دارای سایت اختصاصی خود می باشند و عمدتاً با آن شناخته می شوند. طراحان و متخصصان ما قادرند سایت درخواستی شما را با بهترین و جدیدترین تکتیک های روز ایجاد کنند و باعث شناخته شدن شما در عرصه مورد نظرتان شوند.

جهت مشاوره و پشتیبانی رایگان با شماره 09100037001 تماس حاصل کنید.

طراحی سایت اختصاصی

بنابراین چنانچه تمایل دارید تا یک تجربه آنلاین فوق العاده در سفارش وب سایت مجله اینترنتی را داشته باشید می توانید از بسته ها و تعرفه های ما دیدن نموده و یا از طریق همین لینک اقدامات اولیه را انجام دهید.
مطمئنا سایت سازی در هر زمان و شرایطی پیش از انجام مراحل طراحی و سفارش تا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما می باشد و این نوید را می دهیم تا بهترین شرایط را برای جذب و جلب بازدید کننده برای شما فراهم آوریم.

مطالب مرتبط: