خانه / طراحی سایت وبلاگ

طراحی سایت وبلاگ

3/5 - (2 امتیاز)
طراحی سایت وبلاگ
3/5 - (2 امتیاز)

طراحی سایت وبلاگ یکی دیگر از خدماتی است که سایت سازی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. طراحی سایت در چند سال اخیر از استقبال بسیار بالایی رو به رو شده است و افراد زیادی به دنبال طراحی یک سایت مثل (طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و طراحی وب سایت شرکتی و ….. ) برای راه اندازی یک کسب و کار انلاین می باشند.  فروش اینترنتی در کنار فروش فیزیکی محصولات فروشگاهتان؛ می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. حضور در دنیای اینترنت می تواند مشتریان شما را افزایش دهد و با نبود شما در دنیای اینترنت راه را برای رقیبان خود باز می گذارید و این عمل به ضرر کسب و کار شما تمام خواهد شد.

طراحی سایت در دنیای فروش می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد اما تنها طراحی سایت به تنهایی نمی تواند دلیلی برای پیشرفت کسب و کار شما باشد. چرا که موفقیت شما به افزایش بازدید سایتتان گره خورده است.

طراحی سایت وبلاگی

طراحی صفحه وبلاگ برای سایتتان می تواند بهترین اقدامی باشد که در کنار طراحی سایت انجام دهید. اما این صفحه چگونه می تواند باعث بهبود و افزایش بازدید سایت شما شود؟

اهمیت طراحی سایت وبلاگ

مهم ترین مزایای طراحی چنین صفحه ای بهبود سئو سایت است. برای مثال سایتی به مانند سایت سازی را در نظر بگیرید که هدف آن ارائه خدماتی در زمینه طراحی سایت و بهبود سئوی سایت است. عمده بازدیدکنندگان و ورودی های این سایت از طریق وبلاگ مطالب می باشد. افراد معمولا با جستجو در گوگل با کلمه های کلیدی، به سایت هدایت می شوند. صفحه بلاگ شامل محتویاتی مفید در زمینه کاربری سایت شما خواهد بود. شما باید یکسری اطلاعات و دیتا در اختیار کاربران و گوگل قرار دهید تا گوگل هم به سایت شما ورودی و بازدیدکننده بفرستد. مطمئن باشید اکثر رقبا از اینکار امتناع می کنند. گردآوری مطالب؛ تهیه و قرار دادن در سایت کمی زمانبر و وقت گیر است. البته می توانید نویسنده های خوب را از سایت پونیشا برای اینکار استخدام کنید. آنها روزانه مطال برای سایت شما تهیه کرده و در سایت قرار می دهند. با بهبود سئو سایت اعتبار و قدرت دامنه شما بالا می رود جز نتایج برتر گوگل نمایش داده خواهید شد. تقریبا تمامی سایت ها شامل صفحه ای با عنوان بلاگ خواهند بود. اما در ادامه به مزایای این صفحه خواهیم پرداخت.

طراحی وبلاگ برای سایت

افزایش ورودی کاربران

سایت بدون کاربر درست به مانند کارخانه ای بدون کارکنان خواهد بود که کاربردی ندارد. با طراحی چنین صفحه ای و تحت توجه قرار دادن وبسایت خود می توانید کاربران را به سایت خود جذب کنید. بنابراین بدون تردید می توان گفت انتشار مطالب با کیفیت ترافیک سایت را بالا می برد. برای این مطالب باید به گونه ای محتوا نویسی داشته باشید که سوالات کاربران به خوبی پاسخ داده شود. کابران سایت شما را به عنوان منبع دانسته های خود قرار می دهند اگر مطالب شما دارای کیفیت باشند. بنابراین باید دقت داشته باشید تا مطالب را به صورت کامل و البته قابل درک در داخل سایت قرار دهید. برای مثال می توان به بخش وبلاگ سایت سازی اشاره کرد که در این بخش سعی شده تا به تمامی سوالات کاربران در زمینه طراحی سایت و بهبود سئو سایت پرداخته شود. و آموزش های لازم برای راه اندازی انواع وبسایت ها ارائه گردد. این یک خدماتی است که به صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار داده ایم. شما نیز می توانید به این روش عمل کنید.

راه اندزای بخش وبلاگ برای سایت

طراحی سایت وبلاگ و بازیابی آنلاین محصولات

طراحی چنین بخشی به مانند یک بازاریاب عمل خواهد کرد و کاربران را برای خرید از سایت تشویق می کند. برای چنین کاری نیاز نیست تا شما تبلیغات بسیار زیادی را از محصولات و خدمات خود داشته باشید چرا که تجربه ثابت کرده است که چنین کاری کاملا نتیجه عکس را برای شما به دنبال دارد. برای دعوت کاربران به خرید تنها کافی  است تا نکات مثبت محصول و خدمات خود را در سایت ارائه دهید. همین امر به تنهایی به اعتماد سازی می پردازد و  کاربران خود اشتیاق دارند تا از سایت شما خرید کنند. به همین راحتی بدون پرداخت هزینه های بالا قادر خواهد بود تا به فروش بالای محصولات خود بپردازید.

بهبود سئو

محتوا پادشاه است. جمله ای که شاید آن را شنیده باشید. امروزه تولید محتواهای یونیک و باکیفیت بسیار اهمیت پیدا کرده است. شعار این است که محتوای باکیفیت تولید کن و پول خودت را صرف تبلیغات نکن. تبلیغات یک کار سودده اما مقطعی و موقت است درحالیکه سئو یک کار طولانی مدت با هزینه کمتر است. با انتشار مطالب بیشتر صفحات بیشتری را در گوگل به نام خود ثبت می کنید و این به نفع شما خواهد بود چرا که انتشار مطالب بیشتر در یک زمینه می تواند بهبود سئو سئوی شما را به دنبال داشته باشد. البته دقت داشته باشید که این مطالب باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و به صورت یونیک در سایت قرار بگیرند.

طراحی وبلاگ سایتی

ایجاد ارتباط با کاربران

طراحی چنین بخشی به شما کمک می کند تا به راحتی با کاربران خود ارتباط برقرار کنید و در برخی موارد نظرات و انتقادات آنها را در سایت خود پیاده سازی کنید. در انتهای پست های وبلاگی خود می توانید بخشی به منظور نمایش نظرات و سوالات کاربران در نظر بگیرید. در انتهای این پست می توانید به سوالات کاربران خود پاسخ دهید و این امر می تواند باعث باعث ارتباط بیشتر با کاربرانتان شود و رضایت کاربران در همین امر خواهد بود. داشتن سایتی کاربر پسند آرزوی هر وبمستری می باشد. ارتباط با کاربران و دریافت نظرات کاربران می تواند اقدامی بسیار هوشمندانه در دسترسی به این خواسته باشد. کاربران نیاز و سلیقه خود را در میان کامنت ها بیان می کنند.

اما به عنوان کلام آخر لازم است تا به یک سری نکته که رعایت انها می تواند بسیار پر اهمیت باشد بپردازیم.

نکات ضروری در وبلاگ نویسی

هر یک از این گزینه ها می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی بهبود این صفحه و در نهایت بهبود سایت شما داشته باشند. بنابراین رعایت این اصول را در اولیت قرار دهید.

  • دسته بندی اصولی مطالب در بخش وبلاگ
  • لینک سازی در میان مقالات (لینک سازی می تواند دومین فاکتور برای بهبود سئو سایت شما باشد که باید در نوشته خود آن را به کار بگیرید.)
  • ایجاد امکان درج نظر
  • استفاده از برچسب ها (برچسب ها تعدادی کلمه هستند که برای محتوا به مانند دسته بندی عمل می کنند. )

سایت سازی با تجربه راه اندازی انواع وبلاگ های مقالاتی در سایت ها؛ می تواند در این زمینه به شما مشاوره بدهد: ۰۲۱۳۳۷۲۰۹۳۴

مشاهده قیمت های طراحی سایت؛ مشاهده نمونه کارها؛ تماس با ما

مطالب مرتبط :

طراحی سایت خبرخوان 

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت وردپرس 

اینکار برای ارتقاء سئوی سایت شما لازم و ضروری می باشد. محتوا پادشاه است اگر نباشد امکان رشد با این هجمه از رقبا تقریباً کاری بس دشوار خواهد بود. پس باید بخشی از سایت خود را برای وبلاگ در نظر بگیرید تا با تولید محتوای مفید در زمینه تخصص خودتان؛ کاربران زیادی را وارد سایت کرده و محصول خود را به آنها عرضه نمایید. حالا چگونه تولید محتوا کنیم ؟ با ما تماس بگیرید.

مشاوره : ۰۲۱۳۳۷۲۰۹۳۴

مابین ۵ الی ۱۰ روز طراحی بخش وبلاگ یک سایتی به طول می انجامد. اینکار توسط سایت سازی در مدت زمان کمتری نیز انجام می گیرد.

حتماً حتماً باکسی وارد قرارداد بشوید که بارها بخش وبلاگ را برای سایت های متعدد طراحی کرده باشد. تمام سایت هایی که سایت سازی طراحی کرده است؛ دارای وبلاگ بوده و اکثر کاربران نیز به اهمیت وجود چنین بخشی پی برده اند.

مشاهده نمونه کارها

این مبلغ بسته به نیاز هر سایت می تواند متفاوت باشد. در تیم سایت سازی به طور میانگین از ۹۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان هزینه طراحی سایت وبلاگی تعریف شده است. شما نیز اگر سوالی درزمینه سایت وبلاگ دارید می توانید با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۳۳۷۲۰۹۳۴

مشاهده تعرفه های طراحی سایت

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفاً به آن ستاره بدهید

3/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در twitter
تـوئیـتر
لایت هاوس گوگل
وبلاگ

لایت هاوس

همانطور که در مقاله قبلی در رابطه با رتبه بندی وب سایت ها صحبت کردیم و با ابزارهای رتبه بندی و آنالیز وب سایت آشنا

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید : 02133720934