خانه / Portfolios / طراحی سایت برای شرکت کانادایی تایسیز

طراحی سایت برای شرکت کانادایی تایسیز

باسلام؛ به لطف خداوند سایت سازی توانست یک وبسایت ارزشمند دیگر به لیست نمونه کارهای خود اضافه کند. به نظرم بهتر است کمی درباره شرکت تایسیز صحبت کنیم سپس به امکانات این وبسایت رجوع کنیم.

کمی درباره شرکت تایسیز :

این شرکت یکی از شاخص ترین شرکت هایی است که دانشجویان بسیاری را هرساله برای کانادا و دیگر کشورها جذب می کند. به آنها مشاوره می دهد، آموزش می دهد و تحصیل شان را در آنسوی مرزها کلیک می زند. این شرکت کانادایی در ایران نیز نمایندگی دارد و مدیریت آن با جناب آقای جهرمی است. این عزیزان به شرکت ما تشریف آورده و طراحی و بازسازی کامل و محتواگذاری سایت را در قالب یک قرارداد به تیم سایت سازی سپردند. این شرکت در ۳ استان بریتیش کلمبیا، استان انتاریو و استان نیو برانزویک دارای دفتر و شعبه هستند. در این سایت چیزی بالغ بر ۲۵۰ مقاله و خبر تخصصی درباره کانادا؛ مهاجرت و تحصیل تولید شده است.

درباره امکانات سایت تایسیز :

این یک وبسایت شرکتی فلت می باشد که در طراحی آن نکات بسیار ظریفی به کار رفته است. طراحی بخش وبلاگ و مقالات از دیگر صفحات بسیار مهم این وبسایت تلقی می شوند.

قابلیت نمایش بنرهای حرفه ای که هر کدام به یک روش تحصیلی ای اشاره دارد؛ نظرات مشتریان تایسیز، خبرنامه ایمیلی، معرفی روش های کارآفرینی و سرمایه گذاری، خدمات تایسیز و درباره تایسیز از بخش های مهم این وبسایت می باشد. همچنین فرم ها و پرسش نامه هایی نیز در این وبسایت طراحی شده است که برای داوطلبین ارائه می شود.

طراحی این وبسایت در حدود یک ماه کاری زمان برد.

عمده چالش ما در طراحی این وبسایت؛ وجود اطلاعات بالا مثل مقالات بود که بایستی سلامت آنها در حین طراحی و یا انتقال تضمین می شد؛ از طرفی وجود پلاگین های متعدد که باعث به هم ریختگی در بخش های مختلف قالب می شد نیز از دیگر چالش های زمانی ما بود. مرحله دیباگینگ و ادیت قالب نیز بیشتر از چیزی که تخیمن زده بودیم به طول انجامید. علی ایحال یک کار زیبا و دلپسند از طرف سایت سازی به شرکت کانادایی تایسیز تحویل داده شد که رضایت آنها نیز کاملاً جلب شد بطوریکه خود مدیریت و تیم فنی اذغان داشتند تیم سایت سازی را به مشتریان بیشتری از دوستان و آشنایان معرفی خواهند کرد و این سخن نهایت رضایت مشتری را می رساند.

برای مشاهده اسکرین تمام صفحۀ باکیفیت تر؛ کافیست بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

نمونه کارسایت شرکتی

 

جهت طراحی سایت شما می توانید با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۳۳۷۲۰۹۳۴

اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
Call Now Buttonتماس بگیرید : 02133720934